Koukáte popáté doma na Disney+ s dětmi na Finding Nemo. Dojímáte se a říkáte si, že ten animák i po letech vypadá skvěle. Je to slábnoucí zrak, sílící nostalgie, nebo je za tím něco víc? Honza Vejnar se zeptal, jestli Pixar dělá remastery svých filmů. Samozřejmě, že je dělá. A na tajňačku nám je updatuje na streamu, abychom si ty jejich klasiky mohli užívat donekonečna. Dokonce má na to celé velké oddělení, kde se renderuje od rána do večera.
Jestli i vy chcete odpověď na podobně “nevinnou” otázku, pište do komentářů!




